you are viewing a single comment's thread
view the rest of the comments
[–] 5 points 1 year ago (1 child)

I get mine in bulk from the local grocer, but the price I pulled for my maths was for the 5lb container of Naked Pea protein that came up in my quick search

  • source
  • parent
  • hideshow 1 child comment