Cheddar, black beans, jalapeno cream sauce, ripe jalapenos, sour cream.

It's basically a repeat from the other day but it's fast and cheap.

Cost per person $1.76.

you are viewing a single comment's thread
view the rest of the comments
[–] [S] 4 points 3 hours ago (1 child)

Not that I know of. This is from a pouch. It's literally the only name brand premium packaged ingredient I buy. The form factor makes life easier.

  • source
  • parent
  • hideshow 1 child comment